NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ
NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ
NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ

Troleje

Szkolenia te są szczególnie przydatne przed okresem jesienno/zimowym, kiedy to nieumiejętna reakcja lub jej brak staje się częstą przyczyną kolizji i wypadków
KORZYŚCI z JAZDY na TROLEJACH:

- Większe poczucie bezpieczeństwa w warunkach jazdy na śliskiej nawierzchni: mokry asfalt, zalegający piach i błoto na jezdni, liście, śnieg, lód.

- Wyeliminowanie poczucia bezradności w czasie poślizgu

- Możliwość przygotowanie się do opanowania auta w przypadku poślizgu na drodz

- Wyuczenie i poznanie szybkiej i właściwej reakcji w pierwszej fazie poślizgu, która ma ogromne znaczenie na wyprowadzenia auta z uślizgu ( ruchy kierownica i pedałami sprzęgła, hamulca i przyspieszenia )

- Wyczucie momentu uślizgu tylnej osi auta

- Zrozumienie zachowanie auta i przewidywanie jego toru jazdy podczas poślizgu i po jego zakonczeniu

Na zajęciach omawiamy także, co może być przyczyna poślizgu, jak zapobiegać takim sytuacjom oraz co robić w przypadku uślizgu tylnej osi, a także braku przyczepności przednich kół. Poruszamy także inne zagadnienia, które poprawiają bezpieczeństwo jazdy.

Troleje Zdjęcia


Doskonalenie techniki jazdy w Swidnicy. Zajecia dla kursantow i osob spoza kursow.
Popraw swoje nawyki za kierownica , daj sobie szanse na szybka i odpowiednia reakcje.
Poslizg moze zdarzyc sie kazdemu w nieoczekiwanym momencie. Kazdy mowi "mi sie nie przytrafi, jestem zbyt dobrym kierowca" ale statystyki mowia zupelnie o czyms innym.Te zajecia to edukacja jak zapobiegac niebezpiecznym sytuacjom, co moze je powdowac oraz jak zachowac sie, kiedy przytrafi sie poslizg tylnej osi.