NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ
NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ
NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ

Świdnica Transport - Gocar

Link do strony

Jeśli jesteście Państwo na tej podstronie, to znaczy, że szukacie sprawdzonego transportu. Świetny wybór!!
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


Obecnie zajmujemy się transportem autami dostawczymi o 3,5t DMC pozwalające zabrać do 2 T ładunku.Realizujemy Państwa potrzeby transportowe solidnie i z najwyższą starannością, ale to atrakcyjna cena sprawia, że jesteśmy najchętniej wybierani przez klientów!! Świadczymy transport lokalny( transport Świdnica / transport dolny śląsk), a także krajowy i międzynarodowy. Każdego dnia przewozimy dla Państwa ładunki bezpiecznie i pewnie.

Posiadamy ogromne doświadczenie w transporcie mebli oraz wyposażenia wnętrz, artykułów budowlanych i instalatorskich. Naszą pracą chcemy zapewnić, aby usługi transportowe, system dostaw, przepływ Państwa towaru był na najwyższym poziomie zarówno bezpieczeństwa przewożonego towaru, jak i obsługi klienta.

AUTA Z WINDĄ ORAZ KONTENER DO MEBLI. DUŻE I FUNKCJONALNE AUTA DOSTAWCZE W obniżonej cenie

Przeprowadzki Świdnica -Polska-Niemcy. Skorzystaj z naszego doświadczenia, obsługujemy od lat sklepy meblowe. Naszą ofertę skierowaliśmy także do klientów indywidualnych. Posiadana przez nas wiedza na temat transportu mebli z pewnością pomoże w szybkiej i sprawnej przeprowadzce.

Zaufało NAM już wielu. Sprawdź NAS i Ty !
Jesteśmy gotowi do pomocy!Pracuejmy dla : Tesco Sp zo.o., Dolmeb Sp zo.o.,Shimizu S.A., Cermag Sp zo.o., TOMA Okna,Tora Zajdel Sp.zo.o., Vinsar Sp. zo.o., Centrum Meblowe, Mebel Styl, Gawin, inne meblowe, Creo,

GOCAR, transport, dystrybucja, przeprowadzki

Świdnica Transport - Zdjęcia