NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ
NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ
NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ

O firmie

Nauka Jazdy WIRAŻ, to szkoła istniejąca na rynku świdnickim już wiele lat.(start 2003rok) Już od samego początku kładliśmy duży nacisk na skuteczność, wysoką zdawalność i miłą atmosferę w trakcie szkolenia. Okazało się, że docenili nas Państwo i wyrośliśmy na jedną z największych i prężnych Szkół Jazdy w Świdnicy, dziękujemy za zaufnanie. Dziś z przyjemnością patrzymy, jak nasi kursanci samodzielnie radzą sobie za kierownicą własnych aut. To cieszy!
Organizujemy kursy prawa jazdy także w okolicznych miejscowościach np. kursy nauki jazdy Jaworzyna Śląska ,nauka jazdy Strzegom i nauka jazdy dzierżoniów oraz inne. Możemy się poszczycić czołowymi lokatami jeśli chodzi o liczbę wyszkolonych osób w roku. Co ważniejsze pomimo tylu kursantów nasz poziom nauczania jest nadal na wysokim poziomie, mówią o tym zajmowane przez nas miejsca w rankingach zdawalności. Efekty takie osiągamy dzięki indywidualnemu podejściu do kursanta, chęci zrozumienia jego potrzeb i obaw w związku z nową dla niego sytuacją-pierwsze godziny za kierownicą.
Prowadzimy kursy na WSZYSTKIE KATEGORIE prawa jazdy. Przez wiele lat wyszkoliliśmy z sukcesem setki kierowców, którzy dziś z powodzeniem poruszają się po drogach.

Chcemy naszą pracą wprowadzić Państwa w świat ruchu drogowego, przybliżyć zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Łączymy doświadczenie, pasję i pedagogiczny warsztat ,spokojnie tłumacząc zasady i techniki jazdy.
Dla nas liczy się zadowolony klient. Pomożemy Ci uzyskać wysoką wiedzę o kierowaniu pojazdem i ruchu drogowym. Oprócz solidnie i sumiennie prowadzonych zajęć teoretycznym i praktycznych dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia stały się interesujące i wnosiły do Państwo życia i świadomości przyszłych kierowców jak najwięcej. Nasze zajęcia teoretyczne poparte są licznymi sytuacjami z codziennego życia na drodze.

Elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb, ukończysz kurs w wybranych przez siebie warunkach!
Bez problemu zdasz egzamin kontrolny. Nauczymy Cie jak bezpiecznie poruszać się na drodze!
Prowadzimy także od lat szkolenia na wyższe kategorie. Samochody ciężarowe i autobusy oraz przyczepy/laweta.To coś dla tych, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe jako kierowcy aut cieżarowych i nie tylko.
Szkoła Jazdy WIRAŻ Świdnica posiada także w swojej ofercie coś dla miłośników dwóch kółek. Organizujemy kursy prawo jazdy na motor. Zarówno kat A1 jak i A na motory o większej pojemności skokowej.Prowadzimy zajęcia na motorze identycznym jak w WORD Wałbrzych. Współpracujemy z klubem motocyklowym RED Rider w Świdnicy. Chcemy wpisać się w społeczność motocyklistów i jesteśmy jednym ze sponsorów zlotu motocyklowego w Świdnicy.

Jako nieliczni w Świdnicy idziemy dalej... Prowadzimy zajęcia z doskonalenia techniki jazdy.Nauka przewidywania i wychodzenia z poślizgów na drodze.TO szczególnie ważne zagadnienia w okresie jesienno-zimowym oraz w czasie letniego deszczu i nie tylko.
Zajęcia odbywają się w sezonie jesienno-zimowym. Zapraszamy wszystkich chętnych na dodatkową naukę i dobrą zabawę.

WIRAŻ...jazda uzależnia

WIRAŻ_ doświadczenie, pasja, skuteczne szkolenie!

O firmie zdjęcia: