NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ
NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ
NAUKA JAZDY, PRAWO JAZDY ŚWIDNICA - WIRAŻ

Kategoria C, CE.Nauka Jazdy na Ciężarowe w Świdnicy,Strzegomiu,Dzierżoniowie

Kursy wyższych kategorii szansą na lepszą pracę i możliwość podrożowania,krotko mowiąc transport lub wlasna działalność,gdzie auto ciężarowe jest niezbędne.
Zapraszamy na kurs na ciężarowkę solo i z przyczepą.Przekonaj się,że posiadamy wszystko,co jest Ci niezbędne,żeby posiadac prawo jazdy kat C i CE

Do dyspozycji posiadamy auta marki MAN.
Na chwilę obecną posiadamy MAN TGL12.240 i MAN10163.
MAN TGL12.240 jest maszyną identyczną jak EGZAMINACYJNA to pozwala,że przygotujemy Państwo dokładnie na tym samym pojeździe,na jakim będziecie zdawać.To przekłada się na Państwa wysoki poziom wiedzy i poczucie komfortu na egzaminie.
Oferujemy mozliwość wykonania jazd zestawem kategorii C+E jak egzaminacyjny.( MAN TGL12.240+przyczepa jak egzaminacyjna)

Jakość szkolenia.Wykonując już wiele lat szkolenia na kategorię C i CE wyedukowaliśmy setki kierowcow, wypracowaliśmy metody szkoleniowe,ktore przynoszą interesujące efekty jeśli chodzi o zdawalność.Przede wszystkim kładziemy nacisk na jakość/poziom szkolenia i obsługę Klienta.
Za II polrocze 2016 wedlug Starostwa zajelismy 1-wsze MIEJSCE w kategorii szkol powyzej 100 Kursantow, we wszystkich szkolach bez wzgledu na liczbe kursantow jestesmy w scislej czolowce.

Cena.Kształtujemy ceną w taki sposob,aby była ona konkurencyjna i atrakcyjna na rynku.Cena jest kwestia do negocjacji i podawana jest Klientowi przed rozpoczęciem kursu.Brak kosztow ukrytych.Istnieje możliwość rat według Państwa potrzeb i możliwości - więcej informacji na miejscu w biurze.WIRAŻ jest skuteczną opcją,wybierz nasze szkolenia,przekonaj się,że posiadamy wszystko,co jest Ci niezbędne,żeby posiadac prawo jazdy kat C i CE.Zapraszam do skontaktowania się z nami i poznanią naszych mocnych stron i możliwości.

Oferujemy szybkie terminy przeprowadzenia kursow i wykonania jazd doszkalających przed egzaminem.Zapraszamy Kursantow z innych szkol,ktorzy chcieliby zapoznać się z budowa auta egzaminacyjnego lub odswiezyć wiedze przed egzaminem

PROWADZIMY SZKOLENIA NA PRZEWOZ RZECZY I OSOB.

Kwalifikacje wstępne
Szkolenia Okresowe dla Kierowcow

Proponujemy ATRAKCYJNE CENY I SZYBKIE TERMINY.

Zapraszamy serdecznie. Kontakt tel 691 806 913 w godz 7 - 20


KLIKNIJ TUTAJ I PODGLADAJ NAS NA FACEBOOKU Nowosci ze szkoly,nowosci ruchu drogowego i inne. Zapraszamy.

KLIKNIJ TUTAJ I OGLADAJ FILMY Z JAZD I SZKOLENIA

Nauka jazdy na ciężarowe C i CE w Świdnicy oraz kursy na przewoz rzeczy i osob, to szkolenia dedykowane także dla mieszkancow okolic.

Zapraszamy na kursy kategorii ciezarowe C i CE chetnych z miast: Strzegom,Żarow,Dzierżoniow,Bielawa,Swiebodzice,Jaworzyna Slaska i okolice.

Dopasujemy i przedstawimy ofertę spelniajaca Panstwa indywidualne potrzeby.
Kategoria C. Co potrzebuje,zeby zrobic kurs na ciezarowe?:


    1 wiek 21 lat ( mozna zapisac sie 3 miesiace przed ukonczeniem 21 lat)

    2 Zrob badania lekarskie i psychologiczne. Dajemy kursantom kontakt do naszego lekarza. Mozna sie umowic swobodnie na wizyte

    3 Zdjecie do prawo jazdy, bedzie Ci potrzebne

    4 Idz do Starostwa, zeby odebrac Profil Kierowcy (PKK). Starostwo w Swidnicy jest na ul Marii Sklodowskiej - Curie

    5 Zapisujesz sie do nas na kurs i ruszamy!:


Kurs sklada sie z "teorii" i "jazd":

Szkolenie teoretyczne - 20godz. Za II polrocze 2016 rok w Swidnicy i powiecie mamy najlepsza zdawalnosc- zmierzona przez Starostwo w Swidnicy

Szkolenie praktyczne - 30godz. Tutaj trenujemy zadania egzaminacyjne na placu wraz z obsluga. Mocny akcent kladziemy na jazde po trasach egzaminacyjnych, czyli ruch drogowy.
Statystyki... z pomiarow Starostwa wynika,ze mamy 1-wsze miejsce zdawalnosci egzaminow na prawo jazdy ze szkol w Swidnicy i powiecie.Szkoly powyzej 100kursantow.Zapraszamy wszystkich chetnych ze Swidnicy,Strzegomia,Dzierzoniowa,Bielawy,Zarowa,Jaworzyny Slaskiej i okolic do zrobienia u nas prawo jazdy kategorii C i CE.
Proponujemy korzystne warunki cenowe i terminy.
Szkolimy na wysokim poziomie,co dowodza wyniki Starostwa, zachowujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.
Kazdy znajdzie u nas cos dla siebie.


Foto kategoria C,CE.Nauka jazdy cieżarowe w Świdnicy,Strzegomiu,Dzierżoniowie,ŻarowiePRZEKONAJ SIE,ZE MAMY WSZYSTKO,CO JEST CI POTRZEBNE ABY POSIADAC PRAWO JAZDY KATEGORII C i CE.
Do Panstwa dyspozycji MAN TGL 12.240 jak egzaminacyjny z oplandekowana przyczepa,stanowiacy ZESTAW EGZAMINACYJNY kategorii CE.Wymiary jak egzaminacyjne.W naszej kadrze jest kilku instruktorow na kategorie C i CE , kazdy posiada kilku lub kilkunastoletnie doswiadczenie szkolenia na autach ciezarowych z przyczepa i solo. Setki wyszkolonych kursantow i zdanych egzaminow.Jestesmy po to,aby Ci pomoc zdac egzamin na prawo jazdy kategorii C i CE. Na kursie zawsze jest dostepny instruktor - gotowy do pomocy.W sposob przystepny i rzetelny tlumaczymy elementy i zadania egzaminacyjne. Instruktorzy sa gotowi do odpowiedzi na Twoje pytania odnosnie prawa jazdy,egzaminu i techniki prowadzenia pojazdu.
Kategoria C to auto ciezarowe bez przyczepy, potocznie w branzy transportowej nazywany "solowka".
Oferujemy jazdy na sprzecie, ktorym bedziesz jezdzil na egzaminie.

Zachowujemy troske o poziom Twojego wyszkolenia. Wiedza i umiejetności, ktore nabywasz na kursie pozwalaja zdac egzamin na prawo jazdy kategorii C i CE.

Gdybys byl zainteresowany kategoria prawa jazdy na mniejsze przyczepy, np. do auta osobowego , to zapoznaj sie z nasza oferta na kategorie BE.Kliknij tutaj zeby poczytac wiecej o kategorii BE w naszej szkole.
Posiadamy jeszcze model MANA,na ktorym niedawno prowadzone byly egzaminy w WORD Walbrzych. Ten model jest z odkryta zabudowa,skrzynia nie jest kryta plandeka. Takie zabudowy nadal stosowane sa w przewozie kamienia,lawety - transport pojazdow, dluzycy, stopow metali,konstrukcji przestrzennych lub wywrotki.Kategoria C lub CE to nie tylko jeden pojazd egzaminacyjny, to rozne zabudowy i auta ciezarowe.Sprawdz sie na roznych maszynach,kazda uczy czegos nowego : prowadzenie, wymiary,zachowanie. Po kursie i egzaminie mozesz spotkac sie z roznymi pojazdami ciezarowymi.